Twój koszyk jest pusty

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego.

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma CHISTOM

     CHIRSTOM Marcin i Marek Dyner S.C.
     ul. Mstowska 8
     42-240 Rudniki
     www.chirstom.pl
                      
 1. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy Chirstom,
  - e-mail: info@chirstom.pl
  - telefonicznie  607 341 330

 2. Zamówienia można składać w sklepie internetowym 24 godziny na dobę przez cały rok.

 3. Zamówienia telefoniczne prosimy składac od 8-16 od poniedziałku do piątku.

 4. Zamówienia mailowe można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy Chirstom prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski

3. Klientów zagranicznych i zamówienia wysyłane za granice kraju będą obsługiwane wyłacznie przez 

Kierownika sieci sprzedaży krajowej Anitę Bugaj pod adresem

e-mail: a.bugaj@chirstom.pl lub

telefonem 0048 607 341 330.

II. ZAMÓWIENIA

3. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji
4. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych
5. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego, lub braku nipu przy wystawieniu Fakruty na Firmę.
6. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy CHIRSTOM w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem
7. Wysyłka towarów następuje w przeciągu  7 do 14 dni roboczych od rozpoczęcia realizacji zamówienia
8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
9. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

10. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób.
11. Koszty płatności określone są w zakładce Informacje->Wysyłka

IV. PŁATNOŚCI

12. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:
a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez sklep Chirstom a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy CHIRSTOM podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.
 

CHIRSTOM MARCIN I MAREK DYNER S.C.

UL. MSTOWSKA 8

42-240 RUDNIKI

BRE MULTIBANK
nr konta:
17 1140 2017 0000 4502 1272 9507

b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru

V. FAKTURY VAT

13. Faktura VAT zostanie wystawiona dla podmiotu gospodarczego po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy firmy,adres, kod i miasto

numeru NIP

VI. REKLAMACJE

14. Wszelkie produkty sprzedawane przez sklep Chirstom są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi. Produkty posiadają gwarancję producenta, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji producenta CHIRSTOM  to 1 rok na chirurgię i wszelkie pozostałe działy poza stomatologią. Na narzędzia stomatologiczne firma Chirstom wystawia            6 miesięcy gwarancji..
15. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. W przypadku wyczerpania zapasów, sklep kontaktuje się z Państwem i ustala możliwie najszybszy czas dostawy zamówionego towaru lub anulowanie zamówienia.
16. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient zauważy w nim wady techniczne lub inne niesprawności towar w ramach reklamacji należy odesłać wraz z fakturą zakupu na adres: CHIRSTOM Ul. Mstowska 8 42-240 Rudniki.
17. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.                                                                

18. W przypadku uszkodzenia urządzenia w trakcie eksploatacji w okresie gwarancyjnym prosimy

o kontakt telefoniczny z serwisem, przed wysyłką towaru w ramach naprawy gwarancyjnej.

19. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów klient ma prawo do zwrotu towaru w okresie do 10 dni od otrzymania towaru.

VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma CHIRSTOM, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma CHIRSTOM zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat narzędzi w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma CHIRSTOM. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.

 

Wróć